Dyo Renk Pınarı PDF Yazdır e-Posta

 

Renk Pınarı sistemi, formüllerin yer aldığı bilgisayar, renk yapma makinası ve karıştırma makinası setinden oluşan bir renk yapma sistemidir. Bu sistemin en büyük özelliği, klasik sınırlı renk elde etme seçeneklerini bir anda 6000 in üstünde değişik renk seçeneğine çıkarmasıdır. Bilgisayara kayıtlı renk formülleri ile çalışan sistemde, renkler istenilen miktarda üretilebilmektedir.

Sistemin diğer önemli bir özelliği de, herhangi bir rengin her zaman birebir elde edilebilmesidir. Renk Pınarı sistemi ile şu anda su bazlı ve sentetik esaslı, parlak, mat, yarı mat boyalar ile ahşap koruyucular için renk elde edilebilmektedir.

TEKNOPLAST Teflon’lu İpek Mat İç Cephe Duvar Boyası, DYOPLAST  Plastik Duvar Boyası, DYOLUX Sentetik Boya, DYOTEN CLASSIC Yarı Mat Sentetik Boya, , DYOMAT Mat Sentetik Boya, DYOSİL Silikon Esaslı Dış Cephe Boyası,  DYOTEX Saf Akrilik Dış Cephe Boyası, TEKNOTEX Teflon’lu Dış Cephe Boyası, PİNOSAN Dekoratif Tahta Koruyucu, PİNOSAN Vernikli Tahta Koruyucu,  Renk Pınarı sistemine dahil edilmiş ürünlerdir.

Türkiye çapında Renk Pınarı bayileri aracılığı ile hizmet verilmekte olan bu sistemden yararlanmak oldukça kolaydır. Herhangi bir Renk Pınarı bayisinden, kartelada bulunan renklerden istenilen, karıştırılmış ve kullanıma hazır halde müşteriye verilmektedir. Renk Pınarı sisteminde, 720 ve 2024'lük kartela renginin yanında NCS, RAL gibi değişik renk sistemlerinin  de renk formülleri bulunmaktadır. Bu formüllerle birilikte Renk Pınarının renk yapma kabiliyeti 6000 rengin üzerine çıkmaktadır.

 
Üretilen Ambalajlar (LT)
1/41/21/1GLBDBD
  0.92.7
2.55
 15
 
 

               


                                                 

 

Galeri

Proje Tasarım Çalışmaları
Proje Tasarım Çalışmaları
Sanacryl
Sanacryl
Baca-Duvar Dibi
Baca-Duvar Dibi
Panel Çit
Panel Çit
İzoçatı
İzoçatı
Çatı Penceresi
Çatı Penceresi
İzoçatı
İzoçatı
Dış Cephe Boya Renk Skalası
Dış Cephe Boya Renk Skalası
Dış Cephe Mantolama
Dış Cephe Mantolama
Husqvarna
Husqvarna

Anketler

Ağva 'da Emlak Fiyatları
 

Döviz Bilgileri

USD Al2.22 YTL
USD Sat32 YTL
EURO Al2.86 YTL
EURO Sat24 YTL

Grafik Hava Durumu